Посада : викладач

Науковий ступінь: магістр

Наукові інтереси: психологія спорту та фізичного виховання

Народилась 2 квітня 1988 року в м.Львові.

У 1994 році пішла у перший клас ЗОШ № 85 (НВК ім. В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови).

У 2001 році вступила до Львівського училища фізичної культури, яке закінчила з відзнакою «за досягнення у спортивній діяльності».

У 2003 вступила до Львівського державного університету фізичної культури.

У 2004 році отримала звання майстер спорту України, та була нагороджена стипендією мера м.Львова за високі спортивні досягнення.

У 2007 році закінчила повний курс університету за спеціальністю «фізичне виховання» з відзнакою.  Була нагороджена стипендією Кабінету Міністрів України за досягнення у навчанні, студентській науці та спорті.

У 2008 закінчила магістратуру ЛДУФК з відзнакою та отримала повну вищу освіту, та освітньо кваліфікаційний рівень – магістр фізичного виховання.

У 2009 році вступила до аспірантури ЛДУФК де навчалась за спеціальністю «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення». Тема дисертаційного дослідження «диференційований підхід до професійної підготовки студентів які навчаються за напрямом фізичне виховання».

У 2012 році закінчила аспірантуру.

З жовтня 2012 працюю викладачем ЛНУ ім. І. Франка.

У 2015 отримала диплом магістра за напрямом ” психологія”. На даний момент навчаюсь у Українській спілці психотерапевтів ( психоаналіз) та вивчаю BSFT у ГО “Справа Кольпінга”

Сертифікований Арт-терапевт ( системна сімейна арт-терапія, глибинна арт-терапія, арт-коучинг) , коуч, тренер соціально-психологічних проектів. За цими напрямками проводжу авторські тренінги( “Психосоматика професійного вигорання” та інші) та психотерапевтичні групи.