Про нас

Студентське самоврядування – студентська громадська організація, метою якої є вирішення питань студентського життя.

Виконавчим органом студентського самоврядування в Університеті є Студентський уряд.

Для кожного студента-першокурсника важливим кроком є самоорганізація Ми завжди раді вітати нових енергійних студентів, які бажають працювати в студентському колективі.

Завданням Студентського уряду є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема щодо організації навчального процесу: сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів, діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами; організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями. Члени Студентського самоврядування активно відвідують національні та Міжнародні студентські форуми, беруть участь у вирішенні питань студентського обміну між вищими навчальними закладами в Україні та за кордоном. Ми допомагаємо студентам у поїздках на стажування, конкурси наукових робіт, олімпіади, спортивні змагання.

На факультетах та в коледжах діють студентські ради, які завжди беруть активну участь у житті навчального закладу.

Представники Студентського уряду є членами Вченої Ради Університету.

За підтримки Студентського уряду функціонує Наукове товариство студентів, аспірантів і молодих учених Львівського національного університету імені Івана Франка, яке працює з метою підтримки та розвитку студентської наукової роботи.

Згідно з Законом України “Про Вищу освіту” та Статутом Університету, за погодженням з органом студентського самоврядування, приймається рішення про відрахування осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі, та їх поновлення на навчання, переведення осіб, які навчаються у вищому навчальному закладів за державним замовленням, на навчання за контрактом, переведення осіб, які навчаються за контрактом, на навчання за державним замовленням.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.