Жеребкування до Кубку Ректора 2017

Жеребкування до Кубку Ректора 2017
Сьогодні, 5 жовтня, у конференц-залі Гал-інфо (вул. Міцкевича, 8, 5 поверх) відбулося жеребкування матчів 1/8 фіналу «Кубка ректора з футзалу». Нагадаємо, участь у турнірі, який відбудеться з 7 по 8 жовтня у спорткомплексі імені Івана Франка (вул. Черемшини, 31), візьмуть студенти з 15 факультетів університету, а також команда студентського самоврядування.

Турнір вперше відбудеться під егідою Асоціації футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як) за підтримки студентського уряду, профкому студентів університету імені Івана Франка та народного клубу «Верес».

«Кубок ректора з футзалу» відтепер матиме статус офіційного, – каже Мирослав Хом’як, президент Асоціації футзалу Львівщини. – З керівництвом університету ми досягли домовленості про співпрацю, а відтак «Кубок ректора-2017» та усі наступні турніри будуть проходити під нашою егідою. Асоціація футзалу Львівщини усіляко допомагатиме в організації цього турніру, який, без сумніву, для студентів та викладачів буде дуже цікавим».

Проректор університету імені Івана Франка, віце-президент Асоціації футзалу Львівщини Мар’ян Лозинський додав, що «Кубок ректора з футзалу» – це одна з подій, яка приурочена до святкування Дня університету імені Івана Франка.

«Для спортивного життя нашого університету такий турнір – це подія не тільки не студентів, а й для викладачів, – каже Мар’ян Лозинський. – Для них це чудова можливість корисно провести час за межами аудиторії. Дуже приємно, що турнір набув статусу офіційного».

Окрім Мирослава Хом’яка та Мар’яна Лозинського, участь у жеребкуванні 1/8 фіналу також взяли голова студентського уряду Богдан Іванусь та голова профкому студентів Андрій Білинський.

Результати жеребкування 1/8 фіналу:

Історичний факультет – Факультет іноземних мов

Студенське самоврядування – Біологічний факультет

Факультет журналістики – Правничий коледж

Механіко-математичний факультет – Фізичний факультет

Факультет прикладної математики – Юридичий факультет

Економічний факультет – Факультет міжнародних відносин

Геологічний факультет – Факультет управління фінансами та бізнесу

Географічний факультет – Філологічний факультет

Нагадаємо, діючими володарями «Кубка ректора» є студенти геологічного факультету. Геологи тріумфували на змаганнях у двох попередніх турнірах і будь-що намагатимуться це зробити втретє. Турнір відбудеться за кубковою системою. Команда, яка програє на будь-якій стадії турніру, автоматично припиняє боротьбу за головний трофей.

За даними http://galinfo.com.ua/news/kubok_rektora_z_futzalu_vidbulos_zherebkuvannya_18_finalu_271106.html