Затвердження змін у Положенні про студентське самоврядування

21 березня 2017 року відбулась позачергова Конференція студентів Університету.

На порядок денний було винесено питання про внесення змін до Положення про студентське самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка.

Андрій Цесляк, голова робочої групи з внесення змін до Положення, яку було створено Студентським урядом у вересні 2016 року, доповів про результати та напрацювання.

Серед запропонованих змін були, як суто лексично-граматичні виправлення, так і суттєві корективи, спрямовані на покращення діяльності Студентського самоврядування Університету.
Зокрема, Положення було удосконалено в частині організації виборчого процесу, повноважень членів виконавчих органів студентського самоврядування, порядку проведенні Коференцій тощо.

Окрім того, було запроваджено новий розділ під назвою “Студентські слухання”, а також з метою покращення інформування студентів та збільшення можливостей їхньої участі у процесі прийняття рішень (зокрема шляхом голосування за петиції на сайті Студентиського уряду), було внесено суттєві корективи до Розділу ІХ “Фінансова діяльність”.

З більш детальною інформацією щодо змін Ви можете ознайомитись у порівняльній таблиці (додаємо посилання).

Порівняльна таблиця

Протокол конференції

Положення зі зміненими нормами
Під час напружених обговорень та дискусій, зміни було затверджено Конференцією студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.