Твори добро, бо життя коротке!

Твори добро, бо життя коротке!

Першого червня – Міжнародний день захисту дітей. Саме з цієї милої нагоди Студентський уряд університету організував похід до Дитячого будинку №2.

DroPeFbJDmA

 

Студенти активно долучилися до акції й за короткий термін зібрали близько п’яти тисяч гривень. М’ячі, м’які іграшки, памперси, розмальовки, такий необхідний дітям вітамін D – усі ці подарунки стали приємною несподіванкою для вихованців дитбудинку. Та найкращим презентом для малюків були студенти, які прийшли побавитися й поговорити на увесь день. Різноманітні забави, довгі розмови з вихователями й взаємне тепло в поглядах зігріло душу не лише вихованцям притулку, а й візитерам із університету. Світлини із події можна переглянути тут.

osW2lATf3zk

Студенти запалилися не на жарт, і вже зовсім скоро проведуть схожу акцію – на цей раз із подарунками й усмішками завітають до Школи-інтернату №2. Долучитися до дійства може кожен: на початку наступного тижня Студентський уряд (Головний корпус, ауд.124) відкритий для всіх охочих допомогти одягом, іграшками, коштами, а згодом приєднатися до походу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.