Останні новини

Положення про “Матеріальне забезпечення  та заохочення студентів” та “Студентське самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка”

Положення про “Матеріальне забезпечення та заохочення студентів” та “Студентське самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка”

Положення про матеріальне забезпечення та заохочення студентів можна переглянути за наступним посиланням: Матеріальне забезпечення та заохочення студентів   Положення про студентське самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка можна переглянути за наступним посиланням: Студентське самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка

Welcome week!

Welcome week!

Цього року ти отримав омріяне “Вас зараховано!” та став частиною Львівського національного університету ім. І. Франка, тоді Welcome week – це те, що тобі потрібно! Welcome week – це тиждень важливих та веселих подій, які допоможуть першокурсникам розпочати новий етап життя. Welcome week – це: […]

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

ЩО? ДЕ? КОЛИ?
А святкування до Дня Університету тривають…
12 жовтня в рамках цього у Львівському університеті відбулась, мабуть, найамбітніша і найочікуваніша гра «Що? Де? Коли?». В поєдинку зійшлись команди ректорату та студентського самоврядування.
Запитання, які зачитував ведучий гри Петро Дацків були від аспірантів та студентів з різних куточків України та навіть із Польщі!
Капітан команди студентів Богдан Іванусь неодноразово приймав рішення брати відповідальність на себе за відповіді, і не помилявся. За Студентський уряд грала мужня повністю чоловіча команда. Команду ж ректорату потішила своєю присутністю лише одна жінка .
Ярослав Гарасим і його команда «КГБ» (ті, що знають все і про всіх), за волею долі розпочали гру із складного бліцу, і столом залишився лише один учасник – Святослав Пилипчук.
Обидві команди декілька разів в обговореннях висловлювали правильні версії, але у фінальній відповіді помилялись. Були і запитання, які на перший погляд надважкі, проте гравці все ж знаходили відповіді.
Протягом усієї гри то одна, то інша команда брали лідерство. Врешті, перемогла дружба, символічно до Дня Університету гра закінчилась в нічию.

Фото: Katerina Hrynchuk

ЛНУ ім. Івана Франка 356!

ЛНУ ім. Івана Франка 356!

Шановні викладачі, співробітники, аспіранти та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка! Щиро вітаємо вас з річницею Львівського національного університету імені Івана Франка. Наш навчальний заклад пройшов славетний шлях становлення, підготував багато висококваліфікованих фахівців, які зробили вагомий внесок в розвиток Української держави. Університет гідно несе […]

Результати Кубку Ректора – 2017

Результати Кубку Ректора – 2017

8 жовтня, у спорткомплексі Львівського національного університету напруження сягало своєї максимальної точки, адже там відбувся фінал «Кубка Ректора – 2017». За перемогу змагалися чотири команди з таких факультетів: історичний , юридичний, географічний та факультет журналістики. У першому матчі півфіналу журналісти розгромили істориків із рахунком 3:0. […]

Квест для першокурсників

Квест для першокурсників

Кожен першокурсник з нетерпінням очікує моменту посвяти в студенти. Цей своєрідний обряд дозволяє повністю усвідомити усю атмосферу університетського життя та поринути в неї. Креативні організатори намагаються якнайкраще відобразити усі привілеї студентського життя, створивши найдрайвовішу вечірку та різноманітні додатки до неї.
5 жовтня на факультеті управління фінансами та бізнесу відбулася перша досить нестандартна частина посвяти в першокурсники – КВЕСТ.
Створення такого дійства в честь посвячення студентів на факультеті відбувається вже вдруге. А ось наступною вже офіційною і традиційною частиною буде вечірка, яка відбудеться у клубі Picasso 9 жовтня. Під час квесту студенти виконували різноманітні захоплюючі та веселі завдання на 7 локаціях,які були розкидані про центру міста. Кінцевий пунктом був головний корпус ЛНУ ім.Франка.
Мета організувації таких змаганнь − допомога студентам краще пізнати один одного. Учасники квесту поділилися своїми враженнями,щодо проведеного: «Усе було чудово,поки ми бігали по місту,то переміряли всі калюжки Львова. Дощ нам не завадив! Дуже багато приємних емоцій та вражень! Квест просто супер! Ви круті! Дякуємо за чудово проведений час!», «Наша Студрада та Профком факультету зробили нам нереально крутий квест по нашому улюбленому Львову. Цим самим посвятили нас у лави студентів прекрасного університету ім.Івана Франка. Злива,дощ не стали нам на заваді ,а ще більше спонукали до перемоги та водночас об’єднали увесь перший курс ФУФБ! ».
Незважаючи на несприятливі погодні умови,учасники не зупинялися,а активно продовжували виконувати завдання і отримали океан позитивних вражень, адже справжньому студенту все під силу!

Зустріч із Володимиром Кучем

Зустріч із Володимиром Кучем

Хто у нас перекладач? 4 -го жовтня у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка усі охочі мали можливість поспілкуватися із перекладачем Володимиром Кучем. Захід відбувся у рамках ФОРУМУ ПЕРЕКЛАДАЧІВ, який, до слова, у Львові організовують уперше(!). Уявімо: книжковий магазин, сила-силенна книг на будь-який […]

Акустичний вечір відбувся!

Акустичний вечір відбувся!

Неповторність, щирість, багатогранність та проникливість, – такими відтінками володіла затишна атмосфера під час першої університетської події цієї осені. У літературно-зачаровуючу атмосферу поринули і ті, хто відкривали світові свою творчість, і ті, , хто був глядачем цієї атракції. Усіх об’єднало одне – вміння відчувати і бачити […]

Жеребкування до Кубку Ректора 2017

Жеребкування до Кубку Ректора 2017

Сьогодні, 5 жовтня, у конференц-залі Гал-інфо (вул. Міцкевича, 8, 5 поверх) відбулося жеребкування матчів 1/8 фіналу «Кубка ректора з футзалу». Нагадаємо, участь у турнірі, який відбудеться з 7 по 8 жовтня у спорткомплексі імені Івана Франка (вул. Черемшини, 31), візьмуть студенти з 15 факультетів університету, а також команда студентського самоврядування.

Турнір вперше відбудеться під егідою Асоціації футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як) за підтримки студентського уряду, профкому студентів університету імені Івана Франка та народного клубу «Верес».

«Кубок ректора з футзалу» відтепер матиме статус офіційного, – каже Мирослав Хом’як, президент Асоціації футзалу Львівщини. – З керівництвом університету ми досягли домовленості про співпрацю, а відтак «Кубок ректора-2017» та усі наступні турніри будуть проходити під нашою егідою. Асоціація футзалу Львівщини усіляко допомагатиме в організації цього турніру, який, без сумніву, для студентів та викладачів буде дуже цікавим».

Проректор університету імені Івана Франка, віце-президент Асоціації футзалу Львівщини Мар’ян Лозинський додав, що «Кубок ректора з футзалу» – це одна з подій, яка приурочена до святкування Дня університету імені Івана Франка.

«Для спортивного життя нашого університету такий турнір – це подія не тільки не студентів, а й для викладачів, – каже Мар’ян Лозинський. – Для них це чудова можливість корисно провести час за межами аудиторії. Дуже приємно, що турнір набув статусу офіційного».

Окрім Мирослава Хом’яка та Мар’яна Лозинського, участь у жеребкуванні 1/8 фіналу також взяли голова студентського уряду Богдан Іванусь та голова профкому студентів Андрій Білинський.

Результати жеребкування 1/8 фіналу:

Історичний факультет – Факультет іноземних мов

Студенське самоврядування – Біологічний факультет

Факультет журналістики – Правничий коледж

Механіко-математичний факультет – Фізичний факультет

Факультет прикладної математики – Юридичий факультет

Економічний факультет – Факультет міжнародних відносин

Геологічний факультет – Факультет управління фінансами та бізнесу

Географічний факультет – Філологічний факультет

Нагадаємо, діючими володарями «Кубка ректора» є студенти геологічного факультету. Геологи тріумфували на змаганнях у двох попередніх турнірах і будь-що намагатимуться це зробити втретє. Турнір відбудеться за кубковою системою. Команда, яка програє на будь-якій стадії турніру, автоматично припиняє боротьбу за головний трофей.

За даними http://galinfo.com.ua/news/kubok_rektora_z_futzalu_vidbulos_zherebkuvannya_18_finalu_271106.html

Фантастичні мандри

Фантастичні мандри

28 вересня у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч з українським письменником-фантастом Максом Кідруком. В аудиторії яблуку ніде впасти. Ні-ні, до гарячої пори іспитів, модулів і заліків ще часу вдосталь. Причиною такого «ажіотажу» стала зустріч з Максом Кідруком. До слова, відомий український […]