ЩО? ДЕ? КОЛИ?

А святкування до Дня Університету тривають…
12 жовтня в рамках цього у Львівському університеті відбулась, мабуть, найамбітніша і найочікуваніша гра «Що? Де? Коли?». В поєдинку зійшлись команди ректорату та студентського самоврядування.
Запитання, які зачитував ведучий гри Петро Дацків були від аспірантів та студентів з різних куточків України та навіть із Польщі!
Капітан команди студентів Богдан Іванусь неодноразово приймав рішення брати відповідальність на себе за відповіді, і не помилявся. За Студентський уряд грала мужня повністю чоловіча команда. Команду ж ректорату потішила своєю присутністю лише одна жінка .
Ярослав Гарасим і його команда «КГБ» (ті, що знають все і про всіх), за волею долі розпочали гру із складного бліцу, і столом залишився лише один учасник – Святослав Пилипчук.
Обидві команди декілька разів в обговореннях висловлювали правильні версії, але у фінальній відповіді помилялись. Були і запитання, які на перший погляд надважкі, проте гравці все ж знаходили відповіді.
Протягом усієї гри то одна, то інша команда брали лідерство. Врешті, перемогла дружба, символічно до Дня Університету гра закінчилась в нічию.

Фото: Katerina Hrynchuk