Результати Кубку Ректора – 2017

8 жовтня, у спорткомплексі Львівського національного університету напруження сягало своєї максимальної точки, адже там відбувся фінал «Кубка Ректора – 2017». За перемогу змагалися чотири команди з таких факультетів: історичний , юридичний, географічний та факультет журналістики.
У першому матчі півфіналу журналісти розгромили істориків із рахунком 3:0. В другому – юридичний факультет поступився географічному з результатом 1:2. У підсумку в боротьбі за 3 місце змагалися історики та юристи, другі таки посіли останню сходинку п’єдесталу. У фінальному протистоянні між факультетом журналістики та географічним факультетом команда журналістів перемогла із рахунком 2:1. Чемпіонів турніру нагородили перехідним «Кубком Ректора». Гравців, що продемонстрували виняткову майстерність, було нагороджено індивідуальними призами від партнера турніру НК «Верес». Кращим бомбардиром з активом 7 забитих м’ячів став Можаровський Юрій Андрійович (Юридичний факультет), кращий воротар – Михалець Володимир (Географічний факультет), а кращим гравцем турніру було визнано Чуниса Олега (Факультет Журналістики) Нагадаємо, що цього року турнір відбувався під егідою Асоціації з футзалу Львівщини, за підтримки Студентського уряду, Профкому студентів та народного клубу «Верес».