ЛНУ ім. Івана Франка 356!

Шановні викладачі, співробітники, аспіранти та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка!

Щиро вітаємо вас з річницею Львівського національного університету імені Івана Франка.
Наш навчальний заклад пройшов славетний шлях становлення, підготував багато висококваліфікованих фахівців, які зробили вагомий внесок в розвиток Української держави.

Університет гідно несе ім’я видатного українського письменника, вченого Івана Яковича Франка, примножуючи надбання вітчизняної освіти й науки.
Прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя, добробуту, нових успіхів у праці й навчанні всім працівникам та випускникам університету, а студентам – добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу навчального закладу в ім’я України, українського народу та заради розвитку національної освіти й науки.

З повагою,
Студентський уряд