Квест для першокурсників

Кожен першокурсник з нетерпінням очікує моменту посвяти в студенти. Цей своєрідний обряд дозволяє повністю усвідомити усю атмосферу університетського життя та поринути в неї. Креативні організатори намагаються якнайкраще відобразити усі привілеї студентського життя, створивши найдрайвовішу вечірку та різноманітні додатки до неї.
5 жовтня на факультеті управління фінансами та бізнесу відбулася перша досить нестандартна частина посвяти в першокурсники – КВЕСТ.
Створення такого дійства в честь посвячення студентів на факультеті відбувається вже вдруге. А ось наступною вже офіційною і традиційною частиною буде вечірка, яка відбудеться у клубі Picasso 9 жовтня. Під час квесту студенти виконували різноманітні захоплюючі та веселі завдання на 7 локаціях,які були розкидані про центру міста. Кінцевий пунктом був головний корпус ЛНУ ім.Франка.
Мета організувації таких змаганнь − допомога студентам краще пізнати один одного. Учасники квесту поділилися своїми враженнями,щодо проведеного: «Усе було чудово,поки ми бігали по місту,то переміряли всі калюжки Львова. Дощ нам не завадив! Дуже багато приємних емоцій та вражень! Квест просто супер! Ви круті! Дякуємо за чудово проведений час!», «Наша Студрада та Профком факультету зробили нам нереально крутий квест по нашому улюбленому Львову. Цим самим посвятили нас у лави студентів прекрасного університету ім.Івана Франка. Злива,дощ не стали нам на заваді ,а ще більше спонукали до перемоги та водночас об’єднали увесь перший курс ФУФБ! ».
Незважаючи на несприятливі погодні умови,учасники не зупинялися,а активно продовжували виконувати завдання і отримали океан позитивних вражень, адже справжньому студенту все під силу!