Фантастичні мандри

28 вересня у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч з українським письменником-фантастом Максом Кідруком.

В аудиторії яблуку ніде впасти. Ні-ні, до гарячої пори іспитів, модулів і заліків ще часу вдосталь. Причиною такого «ажіотажу» стала зустріч з Максом Кідруком. До слова, відомий український письменник виступає у стінах нашого університету вже вдруге.

Цього разу студенти встигли побувати у Перу, Намібії і Танзанії. Макс поділився спогадами, цікавими історіями, особистими фото і відео з власних подорожей. Саме вони складають основу його творів.
«Місця, які я описую у своїх творах, я бачив на власні очі. Персонажі – відображення реальних людей. Я завжди прагну до реалістичності, як би парадоксально це не звучало у жанрі фантастики».
Звісно, автор згадав про свої твори. Роман «Твердиня», що побачив світ у 2013 році, розповідає про подорож п’яти студентів Королівського університету у Стокгольмі до Перу. В центрі уваги – не славнозвісні творіння давніх інків, а таємничі нетрі перуанських лісів. Відсутність цивілізації, без сумніву, додає мандрівці екстриму та гостроти. Любовний трикутник піднімає градус напруги до максимуму. Що чекає на героїв далі, автор залишив у таємниці.
« Я ніколи не розповідаю про сюжет, події, деталі під час презентації своїх книг. Навіщо? Якщо вам цікаво – читайте далі!»
Також Макс розповів про роман «Зазирни у мої сни», в основі якого – експеримент американського вченого Джека Галланта, що першим зумів розкодувати нервові імпульси та відтворити те, що бачить людина. Це відкриття ознаменувалось можливістю «зазирнути людині у сон».
П’ятирічний хлопчик пережив клінічну смерть, серце зупинилося всього лиш на 36 секунд, тобто жодних фізіологічних змін не відбулося. Проте за ці 36 секунд сталося те, що змінило життя дитини та її батьків. З’являється ще один гравець, який веде підпільну гру у свідомості хлопчика. Який результат? Шукайте відповідь у книзі«Зазирни у мої сни».
Макс розповів і про новий роман «Не озирайся і мовчи». Автор планує відвідати 100 міст України і у кожному презентувати своє чергове дітище.
Зустріч завершилась роздачею автографів і фотосесією. Макс Кідрук пообіцяв ще неодноразово зустрітися із поціновувачами своєї творчості у стінах нашого університету.