Акустичний вечір відбувся!

Неповторність, щирість, багатогранність та проникливість, – такими відтінками володіла затишна атмосфера під час першої університетської події цієї осені.

У літературно-зачаровуючу атмосферу поринули і ті, хто відкривали світові свою творчість, і ті, , хто був глядачем цієї атракції. Усіх об’єднало одне – вміння відчувати і бачити не тільки буденність життя, а і його красу та неординарність.

У кафе «CoMMuna» 4 жовтня відбулася перша подія цієї осені – “Акустичний вечір”, організований Креативним відділом Студентського уряду. Талановиті студенти з різних факультетів розказували про свої почуття по-різному: хтось чуттєвою піснею, хтось простою мелодією на гітарі, а хтось глибокоемоційними рядками поезії. Вражали не стільки авторські твори учасників, а й те, як вони їх демонстрували – без страху, відкриваючи віконця своєї душі, щоб всі могли відчути їхній внутрішній біль або радість. Найщиріші емоції, які неможливо описати переповнювали під час всього вечора і глядачів.

Час сплинув швидко…Співали усі без винятку, співали із піднятими ліхтариками та про власні переживання. Бо правда, головне бажання, а не формальні стереотипи.

Давай виключим світло і будем мовчати

Про то, шо не можна словами сказати,

Не можна писати, неможливо зіграти,

А тільки мовчати, тихенько мовчати….

Без сумніву, акустичний вечір, який був першою творчою подією цієї осені, не буде останньою. Але точно є те, що той затишок та відчуття, що тебе почули і зрозуміли, ще довго будуть згадувати студенти.