Казан ідентичностей. Різні правди. Мова ворожнечі

19 квітня у Львівський національний університет імені Івана Франка завітав Остап Дроздов – письменник, журналіст, ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK. Студенти мали можливість поспілкуватися з ним в аудиторії №249 о 15:00. Тема зустрічі звучала так: «Казан ідентичностей. Різні правди. Мова ворожнечі.»
Остап Дроздов порівняв Україну зі створінням Франкенштейна: зшита з різних частин, деякі з яких зовсім мертві. В країні існує проблема енергій російської та європейської, друга ніяк не вживеться з першою, котра не покидає нас ще з радянських часів. Журналіст також висловив думку, що поки на території України переважає російська православна церква, поки ми пишемо кирилицею і поки ми лояльні до двомовності в нашій державі, доти ми житимемо в «русском мире». Українцям потрібно навчитися «виходити зі свого тіла», щоб мати змогу справедливо оцінювати ситуацію, без впливу привитої любові до держави, без самообману. Дроздов радив «залізти в нору», зробити порядок спочатку в своєму домі, в своїй голові, сформувати власну ідентичність, а вже потім старатися щось змінити.