Благодійний ярмарок

12 квітня, кожен студент, викладач чи навіть простий перехожий міг не лише поласувати різноманітною випічкою, а й долучитися до благодійності.
І навіть погода не змогла зіпсувати настрою, що панував на площі перед Головним корпусом. Кожен факультет зголосився взяти участь у Благодійному Великодньому ярмарку. Яких тільки смаколиків не було на столах! Тонкі млинці та пухкі панкейки, домашні пасочки та печиво всіх видів — очі розбігались від розмаїття солодощів!

Навіть кав’ярня “Солодка скриня” не лишилась осторонь, запропонувавши свої капкейки, що прийшлися до смаку покупцям.

Благодійний Великодній ярмарок, організований спільними зусиллями Студентського уряду та Профкому ЛНУ ім. І. Франка, мав благородну мету: вшанування пам’яті Ігоря Костенка.

Зі своїм завданням ярмарок впорався на “відмінно”: всього зібрано 14 тисяч гривень. Кошти будуть спрямовані на встановлення погруддя герою Небесної сотні, студенту географічного факультету.

Дякуємо кожному, хто долучився до Благодійного Великоднього ярмарку!

Творити добро так солодко!