Турнірна сітка “КУБОК РЕКТОРА”

u_5agdSQJEk

1.  Мета та завдання

1.1   Мета турніру – популяризація міні-футболу серед викладачів і студентів ЛНУ ім. Івана Франка.

1.2  Зміцнення дружніх відносин між студентами та  викладачами.

1.3.  Підвищення спортивної майстерності гравців, підготовки команд до виступів у  інших змаганнях з міні-футболу.

1.4. Пропагувати здоровий спосіб життя, заохочення студентів та викладачів до активного спорту.

2.  Організатори турніру

2.1   Первинна профспілкова організація працівників ЛНУ ім. Івана Франка.

2.2.  Студентський уряд ЛНУ ім. Івана Франка.

2.3  Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює оргкомітет.

3. Час  і  місце проведення

3.1  Турнір проводиться 11 жовтня, початок 13:00  год. та 12 жовтня, початок о 15:00 год.  2014 року у спорткомплексі ЛНУ за адресою: м. Львів, вул. Черемшини,31.

3.2  Жеребкування, нарада представників команд та оргкомітету відбудеться 6 жовтня о 17:00 год.

4.  Умови та схема проведення змагань

4.1  Змагання проводяться згідно з “Правил гри у футзал”, затверджених ФІФА (комітет з міні-футболу) в редакції 2012р.  та Регламенту змагань ФМФЛ у сезоні 2013-2014 р.р.

4.2.   Видатки (витрати) на проведення турніру сплачуються за рахунок коштів Первинної профспілкової організації та спонсорів.

4.3. Для участі у турнірі, команда-учасниця повинна подати заявку в кількості 8 спортсменів, з яких чотири викладачі та чотири студенти.

4.4. Обов’язкова умова: в час матчу, на ігровому майданчику постійно повинні бути гравцями мінімум два викладачі.(Пункт 4.4 не стосується збірної команди активу Університету).

4.5 Змагання відбуватимуться за схемою «Play-off».
Тривалість ігор 2 тайми по 7 хвилин брудного часу з однохвилинною перервою. Півфінали, гра за 3-є місце, фінал – 2 тайми по 10 хвилин брудного часу з однохвилинною перервою.
У випадку нічиї, призначається серія шестиметрових ударів. По 3 гравці з кожної команди, а далі до незабитого м’яча.
4.6. Гравець, який отримав три жовті картки в іграх турніру або одну червону в грі, пропускає наступний матч.

5. Нагородження

5.1. Команда-переможець турніру нагороджується перехідним «Кубком Ректора» .
5.2. Команди-призери нагороджуються медалями.
5.3. Команди-учасниці нагороджуються пам’ятними знаками.
5.4. Заохочувальними призами нагороджуються кращі: бомбардир, воротар, гравець.

6. Додаткові умови
6.1. У випадку спірних питань остаточне рішення приймають організатори турніру.
6.2. У залежності від кількості команд організатори турніру залишають за собою право змінювати схему проведення змагань.