Вітання з нагоди початку нового навчального року

Дорогі першокурсники!

Колектив Студентського уряду щиро вітає вас з початком нового навчального року! Ви стали студентами одного з найпрестижніших та найстаріших університетів України та Європи й водночас взяли на себе велику відповідальність гідно представляти Львівський університет на арені української та європейської освіти, збагачувати та накопичувати досвід попередників.
У свою чергу, Студентський уряд працює заради того, щоб кожен з вас мав можливість під час навчання реалізуватися як особистість у нашому університеті. Ми чекаємо відповідальних, креативних, ініціативних першокурсників, які готові працювати в студентському колективі та урізноманітнювати академічне студентське життя.
Бажаємо Вам успішно реалізовувати себе в обраному фаху, віддано та наполегливо працювати, підкорити нові наукові вершини. І найголовніше – мирного неба, єдності та взаємодопомоги у студентських лавах, адже це так необхідно у скрутний для нашої країни час. Нових Вам звершень та перемог, невичерпної енергії та щасливої студентської пори!

З повагою, колектив Студентського уряду

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *