Студентка Університету Василина Кириченко виборола бронзу на Кубку Європи з дзюдо

19-21 липня 2014 року в м. Вроцлав (Польща) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед молоді віком до 21 року.

У ваговій категорії +78 кг школу українського дзюдо представляла вихованка освітянського спорту Львівської області, учениця Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 Львова Василина Кириченко (тренер – Андрій Надопта).

У зазначеній ваговій категорії за перемогу змагалися 8 спортсменів з Німеччини, України, Польщі, Казахстану, Японії та Канади. У першій сутичці Василина Кириченко перемогла Ружу Духтурбаєву з Казахстану. У другому поєдинку українка поступилася Мішель Гошін з Німеччини, яка у підсумку стала переможницею турніру. У поєдинку за третє місце Василина Кириченко здолала Анну Залечну із Польщі та у підсумку виборола бронзову медаль.

Колектив Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає юну спортсменку та її тренера зі здобуттям бронзової медалі та бажає подальших спортивних успіхів!