Рік без Кузьми: студенти Університету вшанували музиканта уже традиційним концертом

25 лютого у Актовому залі факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ відбувся концерт «Я не тримаю зла»… Це реквієм пам’яті відомого українського рокера Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув у автокатастрофі 2 лютого 2015-го. Організували захід активісти Студентського уряду у співпраці з Профкомом студентів та Студентським відділом Університету.
Уже рік як Скрябін своєю невгамовної енергією не запалює глядачів зі сцени, не створює нових правдивих пісень та не епатує публіку. Проте українці улюбленого кумира не забувають ні на мить, його цитують та повсякчас наспівують усім відомі хіти.

Річницю загибелі відомого українського рокера у ЛНУ вирішили відзначити, так як би того хотів і сам Кузьма – з незмінними хітами, весело, щиро та відверто. Зі сцени лунали найвідоміші треки «Спи собі сама», «Люди, як кораблі», «Маршрутка» та «Квінти». Чимало студентів прийшли, аби віддати шану фронтмену гурту «Скрябін». Сльозами та усмішками, й звичними для Скрябіна невпинними гучними оплесками, молодь згадувала неповторного музиканта, за яким і досі сумує уся країна.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *