Благодійний концерт «Україна-це ТИ» зібрав шанувальників сучасної української музики

  • 3A0Cm9IV_hI
  • iImphUNEdz0
  • xHQyeXwBB54

Із запальним співом та Україною у серці 24 вересня у нічному клубі «Gallery» відбувся благодійний концерт української пісні «Україна – це ти!».
Надати свого особливого звучання відомим пісням вирішили найталановитіші вокалісти та музиканти – студенти Львівського національного університету імені Івана Франка. Зміксували традиційні пісні Ніни Матвієнко, меланхолійні композиції Океану Ельзи та енергійні треки від Бумбоксу та гурту «5nizza». А також деякі з учасників потішили нас своїми авторськими піснями. У результаті – 2 години драйвової музики, неперевершеного настрою та нестримних емоцій від учасників та гостей. Популяризували музиканти не лише українську музику, закликали студентів завжди любити та підтримувати усе національне.

На концерті гості та учасники не тільки розважалися, але й допомогли українській армії. Від продажу квитків організаторам вдалося виручити 3000 грн. Отримані кошти будуть скеровані до Студентського координаційного центру підтримки АТО, а згодом безпосередньо на потреби наших студентів-випускників, які перебувають на Сході.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *