Студентський парковий розпродаж книжок

14 червня о 16.00 у Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького студенти львівських ВНЗ проведуть благодійний розпродаж художньої та навчальної літератури.
Усі зібрані гроші планується передати на потреби студентів, котрі зараз знаходяться в зоні проведення АТО. Після завершення розпродажу, Студентським урядом Франкового університету будуть оприлюднені дані по зібраних коштах на сайті  http://students.lnu.edu.ua/government.
Акція відбуватиметься в рамках проекту «Бібліотека одного дня», який відкрився у кафе «Central Park терасса». Упродовж літа, в рамках проекту усі охочі матимуть змогу безкоштовно випозичити книжки з колекції «Бібліотеки…» терміном на один день. В межах кафе можна буде випозичати книги без застави, а якщо читач захоче взяти її з собою, то він має залишити заставу у розмірі повної вартості книги.
Співорганізатори: Студентський уряд Львівського національного університету ім. Івана Франка, Інститут Міста, Кластер видавничої діяльності та поліграфії, Кафедра менеджменту організацій НУ «ЛП», Українська Академія Друкарства, Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *