Інтелектуальна гра «Шевченко-Quest»

10 березня у рамках відзначення 201-ліття від Дня народження видатного сина українського народу Тараса Шевченка студенти шести факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у інтелектуальній грі «Шевченко-Quest». Захід був організований за ініціативи студентів Педагогічного коледжу та за підтримки Студентського уряду.
Учасники прагнули вибороти першість у цікавих та водночас складних завданнях. Квест органічно переплів ігрові елементи та біографічні факти з життя та творчості Т.Г. Шевченка.
Навчально-пізнавальна гра захопила учасників сповна, і вони з легкістю та неабияким інтересом пройшли зазначені у маршрутному листі 10 «шевченківських» зупинок. Учасник «Шевченко-Quest», студент історичного факультету Богдан говорить, що подібні заходи допомагають студентам всесторонньо розвивати свій світогляд. «На цьому квесті було багато приємних і позитивних емоцій. Я дізнався про деякі цікаві факти з життя Т.Г.Шевченка, а також познайомився з новими та цікавими людьми. На мою думку, проводити такі квести потрібно якомога частіше,» – ділиться враженнями Богдан.
Переможцем стала команда філологічного факультету. Студенти-філологи вкотре довели своє звання “шевченкознавців” та отримали символічні призи від організаторів.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *