Стартував Всеукраїнський конкурс DLA Piper для cтудентів-правників 2015 року

Міжнародна юридична фірма DLA Piper сьогодні оголосила про початок Всеукраїнського конкурсу для студентів-правників 2015р. Конкурс проходить для студентів 4 та 5 курсів навчання юридичних факультетів українських вищих навчальних закладів. В рамках своєї практики з корпоративної соціальної відповідальності DLA Piper рада надати можливість для професійного розвитку молодому поколінню українських юристів. Переможці конкурсу матимуть можливість стажуватися впродовж 1 місяця в київському офісі компанії під керівництвом визнаних на міжнародному рівні юристів.

До складу Суддівської Колегії конкурсу 2015р. входять:

 • Вахель Юрій, заступник генерального директора з юридичних питань та розвитку бізнесу, ТОВ “Нобл Ресорсіз Україна”, експерт Української аграрної конфедерації
 • Журжій Андрій, керівник юридичного департаменту, “Фоззі груп”
 • Карпенко Маргарита, керуючий партнер офісу DLA Piper в Україні (Київ)
 • Кондратюк Олександр, юрист, ТОВ «Санофі-Авентіс Україна»
 • Кочергіна Наталія, партнер та керівник практики нерухомості офісу DLA Piper в Україні (Київ)
 • Кравченко Ольга, директор юридичного департаменту, Міністерство освіти та науки України
 • Лазуренко Ганна, начальник юридичного департаменту, ТОВ “Луї Дрейфус Комодітіз Україна Лтд.”
 • Лапа Дмитро, юридичний радник з правових питань, ТОВ “Столичний ЦУМ”
 • Сироїд Оксана, Заступник Голови Верховної Ради України
 • Солопов Максим , керівник юридичного департаменту, Allegro Group
 • Чала Катерина,керуючий партнер ІТ-холдингу MMI Group

Всеукраїнський конкурс традиційно підтримали Міністерство освіти і науки України, Ліга студентів АПУ, Форум європейських студентів “AEGEE-Kyiv”. Інформаційним партнером виступило агентство “Інтерфакс”, а медіа-партнером стала “Юридична газета”.

Заявки на участь у конкурсі, а також письмові роботи, студенти мають подати до 23 лютого 2015 року. Співбесіди з півфіналістами та нагородження відбудуться вже у квітні 2015 р. після усіх необхідних перевірок. Детальна інформація про умови участі у конкурсі 2015р. наявна на сайті DLA Piper: https://www.dlapiper.com/en/ukraine/offices/kyiv/ . Крім того, зацікавлені студенти можуть зателефонувати до відділу маркетингу DLA Piper Україна за телефоном +380 44 490 9579 або надіслати запит на scholarship@dlapiper.com, та отримати всю необхідну інформацію.

Notes to editors

За додатковою інформацією звертайтеся:

Наталія Ткаченко, менеджер з маркетингу, ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна”, Тел.: +380 (44) 490 9579 або електронна адреса: natalia.tkachenko@dlapiper.com

Інформація для редакторів:

 1. DLA Piper є однією з найбільших міжнародних юридичних фірм з офісами в Європі, Азії, на Близькому Сході та в США. Понад 4200 юристів у більш ніж 30 країні світу пропонують широкий спектр юридичних послуг. Ми працюємо для того, щоб задовольняти існуючі юридичні потреби своїх клієнтів, незалежно від географії їх бізнесу. У Києві ми представлені сильною командою з понад 30 юристів, яку очолює керуючий партнер, пані Маргарита Карпенко.
 2. Всеукраїнський конкурс DLA Piper для студентів-правників проходить є однією з ініціатив DLA Piper з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) в рамках її глобального КСВ-напрямку з освіти. Крім цього, DLA Piper також розвиває напрями Pro Bono, відповідальності перед суспільством, а також охорони навколишнього середовища.
 3. Детальна інформація про умови участі у конкурсі 2015 р. наявна на https://www.dlapiper.com/en/ukraine/offices/kyiv/ . Крім того, зацікавлені студенти можуть зателефонувати до відділу маркетингу DLA Piper Україна за телефоном +380 44 490 9579 або надіслати запит на scholarship@dlapiper.com, та отримати всю необхідну інформацію.
 1. Для отримання додаткової інформації про нашу організацію та послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com. Приєднуйтесь до нас на Facebook.

Contact information

Nataliya Tkachenko
Marketing Manager
DLA Piper
+380 44 490 95 79
nataliya.tkachenko@dlapiper.com
Olena Lazareva
Marketing & PR Specialist
DLA Piper
+380 44 490 9575
Olena.Lazareva@dlapiper.com

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Джерело: DLA Piper

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *